Kapat

Berber Tezgahları

Berber Tezgahı satın alınırken akla ilk gelen özellikler Yüksek Kalite, Uygun Fiyat ve Şık Görünüm'dür.

Bir sonraki adımda Berber Tezgahının Dayanıklılığı, Servis Hizmeti Kalitesi, Garanti Şartları ve Geniş Ürün Yelpazesi gibi ödediğiniz ücretin tam karşılığını alma isteği ile örtüşen özellikler değerlendirilir.

CSB Dizayn olarak Ürettiğimiz TROYA Marka Berber Tezgahları ile Türkiye'deki Berber İşletmeleri arasında Yerli Üretim Berber Tezgahları Kategorisinde Yüksek Kalite, Uygun Fiyat, Şık Görünüm özelliklerine ek olarak Fonksiyonel Tasarım, Dayanıklılık, Üstün Servis Hizmeti ve Uygun Fiyatlı Berber Tezgahı Yedek Parça Tamir Hizmeti ile EN ÇOK TERCİH EDİLEN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EN YÜKSEK Berber Tezgahı Üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyor ve sorumluluğunu taşıyoruz.

Bu sorumluluğumuzun bir yansıması olarak istisnasız Tüm TROYA Markalı Berber Tezgahı Ürünlerimizde Üretim ve Montaj Hatalarına karşı 2 YIL TAM GARANTİ veriyoruz.

Berber Tezgahı Üretim, Montaj ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetlerimiz, Alanında Türkiye'nin En Tecrübeli Berber Tezgahı Teknik Ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Berber Tezgahları

Dekozayn Berber ve Kuaför Ekipmanları © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır